درباره تبلیغات کلیدی و راهنمای استفاده

تبلیغات کلیدی یک سایت تبلیغاتی و نیازمندی‌های اینترنتی می‌‌باشد که با هدف ارائه فضایی مناسب و کاربردی برای تبلیغات اینترنتی راه اندازی شده است. در تبلیغات کلیدی مهمترین خصوصیت این است که کاربر بر اساس بودجه و نیاز خود می‌تواند اقدام به انتشار آگهی کند.

تبلیغات کلیدی بر خلاف سیستم‌های مشابه هزینه ی ماهیانه دریافت نمی‌کند و هزینه پرداختی به ازای هر بازدید از آگهی دریافت می‌شود. به طور مثال اگر آگهی با ۱۰۰۰ تومان اعتبار ثبت شود٬ به ازای هر بازدید از آن یک تومان از ارزش آن کسر می‌شود و با بازدید ۱۰۰۰ نفر از آگهی اعتبار آن به اتمام می‌رسد. این شیوه باعث می‌گردد هزینه‌ای که برای آگهی پرداخت می‌شود به طور کامل تبدیل به بازدید کننده شوند. همچنین در صورتی که کسب و کار کوچکی دارید و یا نیاز به هزینه کردن بالا برای آگهی ندارید می‌توانید با حداقل هزینه ممکن اقدام به درج آگهی کنید و یا به مرور اعتبار آگهی خود را افزایش دهید.

در تبلیغات کلیدی آگهی هایی که اعتبار بیشتری برای آنها در نظر گرفته شده ( بودجه بیشتری برای آگهی پرداخت شده باشد ) نسبت به آگهی‌های با اعتبار کمتر در رده‌های بالاتر و جلوتر از دیگر آگهی‌ها نمایش داده می‌شود.

راهنمای درج آگهی

برای ثبت آگهی در تبلیغات کلیدی ابتدا می‌بایست فرم عضویت را پر کنید. پس از عضویت در تبلیغات کلیدی با کلیک بر روی ثبت آگهی امکان ثبت آگهی جدید را خواهید داشت.
در صفحه ثبت آگهی جدید٬ عنوان و موضوع آگهی خود را انتخاب کنید. سپس برای آگهی خود یک تصویر قرار دهید. برای قرار دادن تصویر کافیست با کلیک بر روی دکمه Choose File تصویر مورد نظر خود را از کامپیوتر خود انتخاب کنید. متن آگهی شامل توضیحاتی خواهد بود که در مورد محصول یا خدمات مورد نظر خود باید نوشته شود. برای درج متن در این قسمت قوانین سایت را ابتدا مطالعه کرده تا مغایرتی وجود نداشته باشد. پر کردن موارد دیگر مانند شماره تماس و آدرس اختیاری می‌باشد و در صورت تمایل برای ارتباط بیشتر بازدید کنندگان با شما می‌توانید آن‌ها را وارد نمایید.